Telefon: +90 232 330 40 10        GSM: +90 532 620 83 33        GSM: +90 505 221 03 10

info@mervebicer.com.tr

Op.Dr.Merve BİÇER
Vajina Daraltma ve Yenileme

Anasayfa   >   Vajina Daraltma ve Yenileme

Vajina Daraltma ve Yenileme

Kadınların cinselliği ve vücutlarını keşfetmeleriyle birlikte genital bölgedeki estetik kaygıları artmaktadır. Bu nedenle izmir genital bölge estetiği ne duyulan ilgi artmaktadır.

İzmir lazerle vajina daraltma (izmir vajinoplasti) ve yenileme işlemlerinin cerrahi bir işleme gerek kalmadan yapılabilmektedir. Sık ve zor geçen doğumlar, kürtaj gibi jinekolojik müdahaleler ve ilerleyen yaşın, vajnal sarkma ve genişlemenin sık sebepleri arasında gelmektedir. Vajinanın fazlaca genişlemesinin kadınlarda ve erkeklerde cinsel hazzın azalmasına neden olmaktadır. Diğer taraftan vajinal genişleme ve bu bölgenin bağışıklık sisteminin zayıflamasının sık vajinal enfeksiyonlara zemin hazırlamaktadır. Lazer uygulamalarıyla vajina içi kollajen bağ dokusunun uyarılası sonucu vajina daraltılır ve sıkılaştırışır. Bu işlem 20 dakika kadar sürmektedir.

Lazerle Vajina Daratma Fiyatları?

İzmir lazerle vajina daraltma fiyatları; Ameliyatı yapacak olan doktora, Lazerle vajina daraltma ameliyatı nın yapılmasını istediğiniz hastaneye, kullanılacak anestezinin türüne ve lazerle vajina daraltma estetiği ne ek olarak başka bir izmir genital estetik operasyonunun işlemle aynı seansta yapılmasına göre fiyatlar değişmektedir.


Top